Privātuma politika

Kādu informāciju mēs ievācam?

Kad jūs reģistrējaties mūsu mājas lapā, veicat pasūtījumu, vai pierakstāties uz mūsu jaunumiem, mēs no jums ievācam informāciju.
Veicot pasūtījumu vai reģistrējoties mūsu mājas lapā, nepieciešamības gadījumā, jums var tikt lūgts ievadīt sekojošu informāciju: vārds, uzvārds, e pasta adrese, pasta adrese vai tālruņa numurs.

Kur mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju?

Informācija, ko iegūstam no jums, var tikt izmantota:

: Lai uzlabotu mūsu mājas lapu
: Lai uzlabotu klientu apkalpošanu
: Lai apstrādātu darījumus

Jūsu informācija, neatkarīgi no tā vai tā ir publiska vai privāta, netiks pārdota, apmainīta, pārsūtīta vai nodota citu sabiedrību vajadzībām, bez jūsu piekrišanas, izņemot skaidri norādītu mērķi piegādāt iegādāto produktu vai nodrošināt pieprasīto pakalpojumu.
E-pasta adrese, ko iesniegsiet pasūtījuma apstrādei, var tikt izmantota, lai jums nosūtītu informāciju un jaunumus, kas attiecas uz pasūtījumu, papildus saņemot neregulārus jaunumus par uzņēmumu, dažādus atjauninājumus, informāciju par saistītu produktu vai pakalpojumu u.c.Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs veicam dažādus drošības pasākumus, lai uzturētu jūsu personiskās informācijas drošību, kad jūs veicat pasūtījumu vai ievadāt, iesniedzat, vai piekļūstat jūsu personiskajai informācijai.

Vai mēs izmantojam sīkdatnes?


Vai mēs izpaužam jebkādu informāciju trešajām pusēm?

Mēs nepārdodam, netirgojam, vai kā citādi nenododam jūsu personu identificējošu informāciju trešajām pusēm. Tas neietver uzticamas trešās personas, kas mums palīdz uzturēt mūsu mājas lapu, veicot savu uzņēmējdarbību, vai apkalpojot jūs, tik ilgi, kamēr šīs puses nodrošina jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti. Mēs varam izpaust jūsu informāciju, kad tās izpaušana, tiek veikta, lai ievērotu likumu, īstenotu mūsu portāla politiku, vai aizsargātu mūsu, vai citu cilvēku tiesības, īpašumu vai drošību. Tomēr anonīmu apmeklētāju informācija var tikt izsniegta citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citu veida vajadzībām.

Tikai tiešsaistes privātuma politika

Tiešsaistes privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kas iegūta , izmantojot mūsu mājas lapu, nevis bezsaistē apkopoto informāciju

Jūsu piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu mājas lapas privātuma politikai.

Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Ja tiks veikta uzņēmuma konfidencialitātes politika, šīs izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un / vai nosūtītas ar e-pasta paziņojumu.

 

Darbojas uz OpenCart
SIA Spectra Planet © 2019